Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Sme realitná kancelária, ktorá si dáva záležať na profesionálnom prístupe k vám, našim klientom. Kladieme dôraz na spokojnosť predávajúceho a kupujúceho. Aj kvôli tomu sa môžeme pochváliť 14 ročnými skúsenosťami nášho tímu na realitnom trhu. 

Klienti sa v rámci vzájomnej spolupráce stávajú našimi partnermi. Aj vďaka tomu vieme spĺňať požiadavky a dosahovať stanovený cieľ - tým je úspešný realitný obchod, s ktorým budú všetky strany spokojné.

Prevedieme vás každým procesom obchodu tak, aby ste nemali žiadne starosti. Zabezpečíme vám právne a finančné poradenstvo na mieru. Pri predaji využívame dlhoročné, nielen obchodné, ale aj marketingové skúsenosti, čím zabezpečíme najvyššiu efektivitu predaja a kúpy vašej nehnuteľnosti. 

Neváhajte nás kontaktovať v prípade vašich otázok.

Bývajte konečne na SPRÁVNEJ ADRESE.

 

Tím Piata Avenue